Kilka słów o mnie...

Jagoda Podkowska

Jagoda Podkowska

Dietetyk sportowy i specjalista ds. suplementacji
Szef Departamentu Żywienia High Level Center - High Level Diet

Kiedyś ktoś powiedział, że jeśli praca jest twoją pasją to tak jakbyś nigdy nie pracował. W moim przypadku tak właśnie jest. Wszystko co robię na co dzień zarówno w pracy jak i w domu sprowadza się do dbania o zdrowie własne i innych.
Sport w przeróżnej postaci i zdrowe odżywianie adekwatne do aktualnych potrzeb stanowią dla mnie podstawę funkcjonowania. Właśnie takie przekonania staram się rozpowszechniać oraz wpajać swoim podopiecznym.

Doświadczenie

Już od 10 lat prowadzę konsultacje, opracowuję programy żywienia i suplementacji. Pod moją opieką znajdują się nie tylko zawodowi sportowcy czy sportowcy amatorzy, ale też osoby niezwiązane ze sportem, borykające się z nadwagą bądź otyłością oraz innymi chorobami cywilizacyjnymi takimi jak cukrzyca, nadciśnienie, choroby układu pokarmowego czy układu ruchu.

Obecnie współpracuję z Polskim Związkiem Podnoszenia Ciężarów opiekując się Kadrą Narodową oraz z Polskim Związkiem Piłki Nożnej gdzie prowadzę wykłady z zakresu żywienia i suplementacji na kursach trenerskich UEFA PRO. Wcześniej wykładałam na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz w Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie - prowadziłam zajęcia z zakresu żywienia i suplementacji w sporcie.

Wykształcenie

Jestem absolwentką Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji SGGW. Studia ukończyłam z tytułem magistra inżyniera. Od początku studiów moją specjalizacją była dietetyka. Obecnie kontynuuję edukację na studiach doktoranckich badając problem podstawowej przemiany materii oraz różnych metod pomiarowych i ich dokładności, aby wykazać jak istotne jest prawidłowe określenie potrzeb energetycznych organizmu w terapiach dietetycznych.

Osiągnięcia sportowe

Sport jest nieodłącznym elementem mojego życia. W 2008 roku startowałam w maratonach rowerowych z cyklu Mazovia. W 2009 roku rozpoczęłam swoją przygodę z Brazylijskim Jiu-Jitsu. Wielokrotnie wygrywałam na zawodach krajowych oraz międzynarodowych.

 • 1 miejsce X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu kat. Elita - 09.11.2014 Łódź
 • 3 miejsce X Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu kat. Open - 09.11.2014 Łódź
 • 2 miejsce IX Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu kat. biało-niebieski - 09.11.2013 Poznań
 • 1 miejsce VIII Mistrzostwa Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu kat. biało-niebieski - 10.11.2012 Łódź
 • 1 miejsce X Puchar Polski w Brazylijskim Jiu-Jitsu kat. Elita - 26.06.2012 Konin
 • 1 miejsce World Professional Jiu-Jitsu Championship Bucharest Trial kat. białe/niebieskie - 11.02.2012 Bukareszt
 • 3 miejsce Warsaw World Professional Jiu-Jitsu Championship kat. Open białe/niebieskie - 23.10.2011 Warszawa
 • 2 miejsce Warsaw World Professional Jiu-Jitsu Championship kat. - 63 białe/niebieskie - 22.10.2011 Warszawa
 • 1 miejsce International London Open kat. niebieskie - 1-2.10.2011 Londyn
 • 2 miejsce IX Puchar Polski kat. Elita - 28.05.2011 Konin
 • 1 miejsce III Memoriał Helio Gracie - 10.04.2011 Opalenica
 • 1 miejsce XIII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu - 12.03.2011 Skała
 • 3 miejsce Warsaw World Professional Jiu-Jitsu Championship kat. Open białe/niebieskie - 12.02.2010 Warszawa
 • 1 miejsce XII Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu - 16.10.2010 Konstancin
 • 1 miejsce II Memoriał Helio Gracie - 10.04.2010 Opalenica
 • 3 miejsce XI Liga Brazylijskiego Jiu-Jitsu - 6.03.2010 Skała
Jagoda Podkowska w akcji ze sportowcami
Jagoda Podkowska w akcji ze sportowcami Jagoda Podkowska w akcji ze sportowcami
Jagoda Podkowska w akcji ze sportowcami Jagoda Podkowska w akcji ze sportowcami

Polecają nas...

Pracuję w internetowym Fresh casino i czasami potrzebuję porad żywieniowych. High Level Center daje mi zaplecze i wsparcie merytoryczne w działaniach klubu. Mogę liczyć z ich strony na dietetyka, fizjoterapeutę, badania wydolnościowe i to wszystko w jednym miejscu. Dodatkowo mają w swojej ofercie odżywki dla sportowców. Dzięki tym wszystkim aspektom nie muszę się na wszystkim znać, bo mogę współpracować ze specjalistami. Spokojnie mogę polecić swoim zawodnikom to miejsce bo wiem, że dostaną tam opiekę i kompleksową pomoc.

Marcin Fabiszewski

Trener Tri Wawa

Polecam to miejsce z pełną odpowiedzialnością - każdy, kto się tu znajdzie, trafi w najlepsze ręce. Zespół High Level to nie tylko profesjonaliści w swoich dziedzinach ale i pasjonaci - z takimi ludźmi pracuje się najlepiej. Zaglądajcie tu po rady treningowe, na testy wydolnościowe, kiedy szukacie biegowych ciuchów i naturalnych odżywek Agisko. Bardzo sportowe i bardzo przyjazne miejsce na mapie Warszawy. I dla profesjonalistów i dla amatorów. źródło opinii

Ania Jackowska

kobieta na motocyklu, klient HLD

W miejscach takich jak High Level Center, mam wszystkich specjalistów, którzy pomagają mi się lepiej przygotować do treningu, a w razie drobnego urazu korzystam z pomocy fizjoterapeuty. W High Level Center mam wszystko to, czego potrzebuje.

Witold Serdakowski

Capital Park, klient HLC

Napisz do nas!